VIDEO/ Liami tregon pse nuk u takua me Jetmirin kur u fut në shtëpinë e Big Brother: Më tha je…

Liam Mandiaro u rifut në ”Big Brother Albania Vip 3” në Prime e së martës (19 mars). Ai u arrestua në shtëpinë më të famshme në Shqipëri dhe pas procedurave u rikthye sërish.

Në momentin që hyri brenda, Liami nuk ia zgjati dorën Jetmirit, duke treguar se kishte një hatërmbetje me të. Teksa sot (e mërkurë) u shfaq duke biseduar me Ilnisa Agollin, ai tha se më ka ofenduar që në fillim. “Je shumë i ulët, je shumë i poshtër”, më kishte thënë Jetmiri.

Të njëjtit duket se kanë pasur përplasje me njëri-tjetrin edhe jashtë shtëpisë. Sido që të jetë, pritet të shihet në vazhdim se si do të jetë raporti i tyre.

SHKARKO APP