VIDEO/ Luizi dhe Melinda publikojnë këngën ”Shqiptare”, motive shqiptarçe me ritme moderne

Pritjes së bashkëpunimit mes Luiz Ejllit dhe Melindës i ka ardhur fundi. Dyshja sapo ka publikuar këngën ”Shqiptare”, një krijim me motive të muzikës tradicionale por që vjen në një formë moderne. Ky është bashkëpunimi i parë i artistëve që janë pjesë e një kompanie.

Luiz Ejlli x Melinda - Shqiptare

SHKARKO APP