VIDEO/ ”Të jetosh pa mua”, Xhensila publikon këngën e re ”Lamtumirë”: Ty të vr*u e mira

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj e cila është në qendër të medias rozë për ndarjen nga Besi, sot ka publikuar këngën e re të titulluar “Lamtumirë” që është në bashkëpunim me reperin Noizy dhe këngëtarin Ardian Bujupi. Teksti është shkruar nga vet këngëtarët, me producent Engli Versal.

Xhensila x Ardian Bujupi x Noizy — Lamtumir [Official Video]

SHKARKO APP