Xhensila befason me dukjen, shfaqet më natyrale se kurrë (FOTO)

Xhensila Myrtezaj njihet si një ndër personazhet më tërheqës të estradës shqiptare. Këngëtarja është shumë aktive në rrjete sociale, ku shpesh ndan fotografi së bashku me vajzën dhe Besin.

Së fundmi, këngëtarja ka postuar një foto teksa po shijon rrezet e diellit. Ajo shfaqet shumë natyrale, duke nxjerrë në pah edhe njëherë tiparet tërheqëse të saj.

Xhensila para disa ditësh bëri me dije se po punon për projektin më të ri muzikor. Megjithatë, ende nuk dihet se si do të jetë titulli i këngës dhe se kur do të publikohet. 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj) on

/abcnews.al

SHKARKO APP