A do të luajë Hysaj nesër përballë Kroacisë? Sylvinho shuan dilemat: Lojtar me eksperiencë…

Elseid Hysaj është vënë në qendër të kritikave të forta, të një kryqëzimi, pasi tifozët që e kanë cilësuar mbrojtësin si fajtor për humbjen me Italinë, për shkak të uljes së kokës te goli i dytë i axurrëve. Trajneri i Shqipërisë, Sylvinho u shpreh se nuk ka asnjë problem dhe se futbollisti është gati të luajë nesër kundër Kroacisë. “Nuk besoj se ka ndonjë problem. Ai ka eksperiencë me klube dhe ka luajtur shumë me kombëtaren. Do të flasim me lojtarët, por mesa di unë nuk ka ndonjë problem”.

https://kohajone.com/neser-sfida-vendimtare-me-kroacine-sylvinho-do-te-luftojme-per-90-minuta-gjimshiti-te-jemi-te-piste-ne-fushe/

https://kohajone.com/neser-mesohet-fati-i-kuqezinjeve-pero-pejic-shqiperia-luan-si-grup-kroacia-te-kete-kujdes-nga/

https://kohajone.com/ekskluzive-kroatet-dhurojne-spektakel-ne-hamburg-nje-dite-para-ndeshjes-me-shqiperine/

https://kohajone.com/foto-elseid-hysaj-u-kryezua-nga-tifozet-per-lojen-me-italine-aktori-julian-deda-ka-dy-fjale-per-te/

https://kohajone.com/neser-vuloset-fati-i-shqiperise-priten-3-ndryshime-kunder-kroacise-penalizohet-hysaj/

SHKARKO APP