Kombëtarja mbërrin në stadium pak para duelit ndaj Spanjës

Autobusi i Kombtares ka mbërritur në stadiumin “Merkur Spiel-Arena”, atje ku do të luajë ndeshjen historike ndaj Spanjës, e cila mund të sjellë dhe kualifikimin tonë për herë të parë në fazën e 1/16-ve në Kampionatin Europian.

VIDEO

 

SHKARKO APP