FOTO/ Vendosen flamujt e Shqipërisë dhe Italisë në Dortmund! Tapeti i barit është në kushte perfekte

“Iduna Park” është gati për të pritur ndeshjen mes Italisë dhe Shqipërisë. Dueli luhet nesër në 21:00 dhe pritet që nga 63 mijë tifozë, në stadium të jenë 50 mijë zemra kuqezi. “Iduna Park” duket në gjendje perfekte, teksa janë vendosur edhe flamujt kombëtar të Italisë dhe Shqipërisë. Përballja mes dy ekipeve do jetë e pesta, me tanët që nuk kanë fituar në katër duelet e para.

SHKARKO APP