Itali-Shqipëri/ Na shpëton Strakosha dhe shtylla, Frattesi i shkon pranë golit

Po luhen minutat e fundit të pjesë së parë mes Italisë dhe Shqipërisë, sfidë e vlefshme për Grupin B të Kampionatit Europian.

“Azurrët” kryesojnë me rezultatin 2-1 teksa arritën të përmbysin golin e Nedim Bajramit me anë të Alessandro Bastoni-t dhe Barella-s.

Ndërkohë në minutën e 33-të i shkuan fare pranë golit të tretë çka do të ishte fatal për shpresat e kuqezinjve për një rezultat pozitiv sonte.

SHKARKO APP