Kombëtarja nis përgatitjet për Kilin dhe Suedinë, Manaj i pari në stërvitje dhe tregon vlerat e tij

Prej disa ditësh futbollistët janë paraqitur nën urdhrat e stafit teknik dhe trajnerit Szylvinho, kjo e hënë shënoi startin zyrtar të përgatitjeve për miqësoret me Kilin dhe Suedinë.

Rey Manaj ishte ndër të parët që është stërvitur me grupin e vogël, duke treguar padurim për të shfaqur vlerat e tij në këtë grumbullim të parë nga tekniku Sylvinho.

Stërvitjet do të vijojnë me nga një seancë në fushë, deri në miqësoren e 22 marsit në Parma kundër Kilit. Tre ditë më pas, Shqipëria do të luajë në Stokholm përballë Suedisë vendase.

SHKARKO APP