Macja parashikon fituesin e ndeshjes Shqipëri-Spanjë (VIDEO)

Shqipëria dhe Spanja luajnë sot në orën 21:00 për ndeshjen e tretë dhe të fundit në Grupin B të Euro 2024. Iberikët me 6 pikë tashmë janë të kualifikuar, ndërkohë që kuqezinjtë tanë kërkojnë tri pikët historike për të kaluar në fazën e 1/8.

Në rrjetet sociale edhe për këtë ndeshje nuk kanë munguar parashikimet me anë të kafshëve. Macja e quajtur Nimbus Pronos parashikon si fituese të kësaj ndeshje Kombëtaren shqiptare.

Kjo mace është bërë virale në rrjetet sociale për shkak të parashikimeve të sakta për shumë ndeshje të këtij Europiani.

@nimbus_prono 🇭🇷 Croatia 🆚 🇮🇹 Italia 🇦🇱 Albania 🆚 🇪🇸 Spain #croatia #italia #albania #spain #nimbusprono #football #fyp ♬ Originalton – 🐐Fl10🐐

SHKARKO APP