Manaj nuk di të ndalet, shënon edhe ndaj Fenerbahce-s (VIDEO)

Rey Manaj konfirmon formën fantastike që po kalon në Turqi. Së fundmi ai ka ndëshkuar edhe ekipin e Fenerbahces në “Sukru Saracoglu Stadium“.

Sulmuesi shqiptar i Sivassporit, rihapi ndeshjen në minutën e 50-të, moment kur kontrolloi bukur një top dhe tundi rrjetën kundërshtare. Pjesa e parë u mbyll 2-0 për Fenerbahcen, teksa goli i sulmuesit lushnjar e ka bërë më dramatik takimin në Stamboll.

Ky është goli i pestë sezonal në Superligën turke për 26-vjeçarin, i cili po kalon një formë shumë të mirë sportive.

MERKUR BETS | Fenerbahçe (4-1) EMS Yapı Sivasspor - Highlights/Özet | Trendyol Süper Lig - 2023/24

 

SHKARKO APP