Një ditë e gjatë kuqezi është përpara … (FOTO LAJM)

FSHF në faqen zyrtare në rrjetet sociale ka publikuar disa foto të veçanta të tifozëve pak orë para duelit ndaj Spanjës, si për të treguar se si ndaj Italisë dhe Kroacisë, atmosferë do të jetë spektakolare.

Mund të jetë një imazh i 1 person, duke luajtur futboll, turmë dhe teksti

Mund të jetë një imazh i 1 person, duke luajtur futboll, duke luajtur futboll dhe teksti

Mund të jetë një imazh i 5 persona dhe turmë

 

SHKARKO APP