Partizani prezanton zyrtarisht trajnerin e ri

Arbër Abilaliaj është zyrtarisht trajneri i Partizanit.

Lajmin e ka konfirmuar vetë presidenti Gaz Demi me anë të një konference për mediat, duke e konfirmuar në krye të stolit të kuq.

Abilaliaj do t’i ketë të dyja funksionet, si atë të trajnerit dhe gjithashtu të drejtorit sportiv.

SHKARKO APP