Plisat nuk kanë si të mungojnë në mbështetje të Kombëtares

Edhe pak orë na ndajnë nga ndeshjes mes Italisë dhe Shqipërisë, takim ky i vlefshëm për Euro 2024. Tifo-grupi i njohur i kombëtares, “Plisat” duket se janë gati, për të dhuruar spektakël në shkallët e tribunave në Dortmund.

“Plisat” kanë qenë bashkë-udhëtare të përfaqësueses, edhe gjatë fazës kualifikuese. Takimi Itali-Shqipëri, do të mbahet në “Signal Iduna Park”.

SHKARKO APP