Zbulohen formacionet zyrtare të Shqipëri-Itali, Sylvinho zgjedh këtë 11-she

Kur na ndajnë dhe një orë nga starti i ndeshjes mes Shqipërisë dhe Italisë janë publikuar dhe formacionet zyrtare. Sylvinho do të luajë me vendosjen e zakonshme.

Seferi, Broja dhe Asani do të jetë trinomi i sulmit në këtë duel, ndërkohë s në mesfushë nuk ka asnjë ndryshim. Në mbrojtje Ajeti ka fituar balotazhin me Ismajlin.

Në portë do të jetë Thomas Strakosha, duke zënë vendin e Berishës, i cili ende nuk është në formën e tij më të mirë. /Rozalb Lika- Dortmundi/

SHKARKO APP