Home ShowBiz VIDEO/ Luizi ...

VIDEO/ Luizi tregon targën me iniciale të makinës së Kiarës dhe ka një thirrje për Policinë

1282
0

Luizi Ejlli ka treguar përmes një Instastory, se tashmë Kiara ka një targë të personalizuar për makinën e re. Po ashtu fituesi fenomen i ”BBV2”, ka edhe një thirrje për efektivët e Policisë Rrugore. Për më shumë ndiqni videon!

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit