Aksident në aksin Elbasan-Peqin, kamioni përplas dy makina

Një aksident ka ndodhur gjatë ditës së sotme në aksin rrugor Elbasan-Peqin, në afërsi të zonës së Bradasheshit.

Dy automjete dhe një kamion janë përplasur me njëri-tjetrin, ndërsa bëhet me dije se sipas informacioneve paraprake nuk ka të lënduar.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

SHKARKO APP