Përplasje me thika në Durrës, plagoset një person

Një përplasje me thika dyshohet sapo ka ndodhur në lagjen nr. 3 të qyteti të Durrësit.

Mësohet se sherri me thika ka ndodhur në një lokal në hyrje të Durrësit.

Ndërkohë sipas burimeve paraprake një person është plagosur dhe është transportuar në sallën e operimit.

Akoma nuk dihen shkaqet e kësaj ngjarjeje ndërkohë që policia dhe ambulanca kanë shkuar në vendngjarje.

Vijon…

SHKARKO APP