Sporti | Gazeta Koha Jone

Sporti

Home Sporti

Goli i tretë në minutën e fundit, Turqia merr 3 pikët kundër Gjeorgjisë. Suprizë 19-vjeçari Arda Güler

0
Turqia mori një fitore të rëndësishme në Grupin F të Europianit, duke mundur 3-1 Gjeorgjinë debutuese. Sfida nisi mjaft mirë ...

VIDEO/ Turqia realizon golin më të bukur deri tani në Europian, por Gjeorgjia barazoi pas 7 minutash

0
Edhe pse para nisjes së ndeshjes, tifozët u përfshinë në një sherr, Muldur ka realizuar një gol të jashtëzakonshëm në ndeshje...

Ekskluzive/ Nesër sfida me Kroacinë, kombëtarja zhvillon stërvitjen e fundit mes shiut (VIDEO)

0
Në stadiumin ''Volksparkstadion'' në Hamburg të Gjermanisë, nesër do të luhet ndeshja mes Shqipërisë dhe Kroacisë. Këtë pasdi...

A do të luajë Hysaj nesër përballë Kroacisë? Sylvinho shuan dilemat: Lojtar me eksperiencë…

0
Elseid Hysaj është vënë në qendër të kritikave të forta, të një kryqëzimi, pasi tifozët që e kanë cilësuar mbrojtësin si fajt...

Nis sfida e parë e Grupit F, ajo mes Turqisë dhe Gjeorgjisë. Më parë tifozët u përfshinë në sherr masiv

0
Turqia dhe Gjeorgjia ndeshen me njëra-tjetrën në Dortmund, takimi i parë i Grupit F. Skuadra e Montellës kërkon që të avancoj...

Nesër mësohet fati i kuqezinjëve, Pero Pejic: Shqipëria luan si grup, Kroacia të ketë kujdes nga…

0
Pero Pejic ish-sulmuesi që shkroi historinë në futbollin shqiptar me klube të njohura, ka folur për sfidën që ka nesër ekipi ...

Champions League/ Hidhet shorti i raundit të parë. Partizani, Vllaznia dhe Tirana njohin kundërshtarët

0
Këtë të martë në Zvicër është hedhur shorti i raundit të parë të Champions League, me Egnatian, Ballkanin, Strugën dhe Deçiç ...

FOTO/ Elseid Hysaj ”u kry*ëzua” nga tifozët për lojën me Italinë, aktori Julian Deda ka dy fjalë për të

0
Elseid Hysaj u ''kryqëzua'' në masë nga fansat pasi uli kokën dhe Italia shënoi gol. Aktori Julian Deda i ka dal në mbrojtje ...

Nesër vuloset fati i Shqipërisë, priten 3 ndryshime kundër Kroacisë. ”Penalizohet” Hysaj

0
Pas një sfide të fortë, me polemika dhe me një rekord historik nga kuqezinjtë, përkatësisht nga Nedim Bajrami që shënoi gol n...

Fanella e Bajramit arrin 2100 euro në ankand, e veshi në sfidën me Italinë

0
Nedim Bajrami hyri në historinë e Kampionatit Evropian me golin e shënuar më të shpejtë që shënoi ndaj Italisë në sekondën e ...