Sot protesta e PD!

Sonte në ora 20.00 PD dhe opozita ka thirrur një protestë të madhe në sheshin para kryeministrisë. Berisha thotë se do të jetë protesta më e madhe e këtyre 33 viteve. Kjo mbetet për tu parë!

Ndërkohë policia e shtetit po merr masa drastike për protestë të rregullt, pasi drejtues të ndryshëm të PD kanë thënë se protesta mund të jetë edhe shkatërruese.

Kryeministri Rama ndodhet në Samitin e NATO-s në SHBA, ku doli foto krah presidentit Biden.

 

SHKARKO APP