VIDEO/ Berisha mban fjalën dhe digjet hyrja e Kryeministrisë

Sapo nisi fjalimi i Sali Berishës nga banesa për protestën e thirrur nga ai, militantët hedhin molotovë drejt Kryeministrisë, duke ndezur kështu flakë të mëdha. Është një skenar i parë edhe në protestën e shkurtit.

SHKARKO APP