Ndjekësi e pyet nëse janë takuar “live” me Heidin, ja si përgjigjet Efi Dhedhes

Heidi Baci ka qenë një ndër personazhet më të komentuar të Big Brother Vip 3 dhe si duket ajo ka fituar edhe simpatinë e ish-banorëve të BBV2 me të cilët ajo është takuar edhe nga afër. E pyetur nga ndjekësit nëse e ka takuar Heidin “live”, Efi nuk ka zgjedhur të përgjigjet drejtpërdrejtë por ka etiketuar ish-finalisten duke vendosur disa emoji.

“Mendoj që ti dhe Heidi e keni konsumuar takimin e parë live javën që shkoi”, shkruan ndjekësi.

 

SHKARKO APP