Rama nxjerr pamjet me dron nga Velipoja (VIDEO)

“Pushuesit e Velipojës janë dëshmitarët më të drejtpërdrejtë të asaj që ka ndodhur me transformimin e hapësirave, sistemimin, pastërtinë dhe të gjithë punën e bërë nga institucionet publike e bizneset private për t’u garantuar një sezon me standarde, të sigurt dhe mikpritës të gjithëve atyre që zgjedhin këtë bregdet”, shkruan Kryeministri Edi Rama në një postim në rrjetet sociale.

SHKARKO APP