Aksident i tmerrshëm: 11 vjeçari fluturon nga dritarja, shpëton mrekullisht

Një djalë 11-vjeçar ka shpëtuar mrekullisht pas një aksidenti të frikshëm në një autostradë në Tajvan. 

Në pamjet filmike do të shikoni se si fëmija i cili nuk kishte vendosur rripin e sigurisë, fluturon nga dritarja e makinën më momentin në të cilën vetura përplaset nga mbrapa dhe shoferi humb kontrollin. 

Nga aksidenti të dy makinat shkatërrohen plotësisht.

SHKARKO APP