ShowBiz | Gazeta Koha Jone

ShowBiz

Home ShowBiz

Juli rrëfen planet e tij pas mbarimit të reality show: Do doja të rikthehesha në…

0
Sot ishte episodi i fundit i emisionit më të dashur nga banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, “BBV – Live nga shtëpia...

Horoskopi për ditën e sotme, 20 maj 2024

0
Dashi Jeta sentimentale ka hyrë në një periudhë tepër interesante. Nëse keni patur mosmarrëveshje me partnerin, gjërat do të...

Dua Lipa në listën e njerëzve më të pasur në Mbretërinë e Bashkuar nën 40 vjeç

0
Këngëtarja me origjinë shqipare Dua Lipa është renditur si një ndër njerëzit më të pasur të Mbretërisë së Bashkuar nën moshën...

PEOPLE: Pse Jackie Kennedy dogji letrat dhe fotot personale para se të vdiste?

0
Ish-Zonja e Parë e SHBA-ve, Jackie Kennedy vdiq më 19 maj 1994 nga limfoma jo-Hodgkin në moshën 64- vjeçare. Pas mbeti nj kuj...

5 finalistët e “Big Brother Vip 3”, ja kush doli nga gara

0
Zbulimi i këtij edicioni, Françeska Murati ka qenë banorja që është la përfundimisht shtëpinë e "Big Brother Albania Vip 3". ...

Ndryshon këtë vit, zbulohet numri i finalistëve të Big Brother Vip 3

0
Në këtë gjysmëfinale, moderatori Ledion Liço ka zbuluar se banorët që do kalojnë në finale do jenë pesë dhe jo katër si në ed...

Egla e ironizon me rap, Meritoni: Të ka shkruar dhe Ledri, do të të marrim në studio

0
Në spektaklin e BBV3 mbrëmjen e sotme, ka nisur me debatet e fundit që kanë zhvilluar Meritoni dhe Egla. Këto ditët e fund...

Cilët do të jenë finalistët e Big Brother VIP 3? Sonte zbulohet sa do të shkojnë …

0
Pas një rrugëtimi me plot emocione, të papritura, debate dhe ndodhi, dy banorë janë shpallur finalistë, por 4 të tjerë presin...

Ben dhe Jenn u takuan, por po jetojnë të ndarë

0
Ben Affleck dhe Jennifer Lopez duket se janë ende në krizë. Edhe pse u duk se i shuan thashethemet për pak orë, pas fotos ...

Kush është biznesmenia që i ka rrëmbyer zemrën? Amos Zaharia e zbulon për herë të parë

0
Aktori Amos Zaharia ishte i ftuar mbrëmjen e djeshme në “Cherry on Top, ku foli edhe për jetën e tij private. Edhe pse u t...