Ermal Meta, ambasador i Italisë në MTV

Ermal Meta do të jetë ambasador i Italisë në “MTV EMA” si fitues i Sanremos. Këngëtari do të udhëtojë drejt Bilbaos së bashku me Yuri Gordon. Lajmin e ka dhënë vetë Ermali përmes një videoje të shkurtër ku i fton të gjithë të mos e humbasin spektaklin dhe praninë e tij në këtë aventurë, siç ai e quan.

SHKARKO APP