Melissa Satta dhe Kevin Boateng, pasdite në park me djalin Maddox

Melissa Satta dhe Kevin Prince Boateng janë fotografuar së bashku me djalin e tyre Maddox, teksa kalonin një pasdite në parkun e lojërave në Milano.
Djali i shoëgirlit dhe futbollistit ishte me një monopatinë, ndërsa ata të dy e shihnin krenare.
Mellisa dhe Boateng, të cilët banojnë në të njëjtën pallat me internistin Mauro Icardi, kanë fluturuar më pas drejt Frankfurtit.

SHKARKO APP