Home POLITIKE Reagon Kadill...

Reagon Kadilli pasi u la jashtë kryesisë së PD: Topi është i imi, penalltinë e gjuaj vetë

652
0

Fatbardh Kadilli, ish-kandidat për kreun e Partisë Demokratike ka reaguar pasi u la jashtë Kryesisë, në mbledhjen e ditës së djeshme.

Përmes një shënimi në facebook, Kadilli shkruan “Topi është i imi, penalltinë e gjuaj vetë. Ngjashmëria me filmin për fëmijë që bëjnë lojë luftash nuk është rastësore”.

Ditën e djeshme PD mbajti mbledhjen e Kryesisë ku u zgjodhën sekretarët dhe krerët e komisioneve parlamentare.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit