38 personazhet e rinj që do të kenë një yll në “Walk of Fame”

Në shëtitoren më të famshme të yjeve, “Walk of Fame”, do të shtohen edhe 38 emra të rinj të cilët janë bërë publikë nga Paneli Përzgjedhës i Personazheve.

“Paneli i Përzgjedhjes është i kënaqur të shpallë 38 të nderuarit e rinj në “Hollywood Walk of Fame”- thuhej në deklaratë.

Jeni kuriozë të dini emrat e personazheve që do të kenë një yll të tyrin në shëtitoren e famshme “Walk of Fame”? Jua tregojmë më poshtë:

Francis Ford Coppola, Macaulay Culkin, Willem Dafoe, Salma Hayek, James Hong, Helen Hunt, Michael B. Jordan, Regina King, Ray Liotta, Ewan McGregor, Adam McKay, Jason Momoa, Tessa Thompson dhe Carrie Fisher (pas vdekjes). Byron Allen, Greg Berlanti, Ricky Gervais, Peter Krause, Robert Odenkirk, Holly Robinson-Peete, Norman Reedus, Tracee Ellis Ross, Jean Smart, Ming-Na Wen dhe Kenan Thompson, Black Eyed Peas, George E. Clinton Jr., Ashanti Douglas, DJ Khaled, Avril Lavigne, Los Huracanes Del Norte, Martha Reeves Ermias ‘Nipsey Hussle’ Asghedom (pas vdekjes), Patti Lupone, Marilyn McCoo & Billy Davis, Jr., Angelica Vale, Richard Blade, Michael Strahan.

Ende nuk ka një njoftim zyrtar nga Paneli Përzgjedhës i këtyre personazheve për datën kur do të mbahet ceremonia e ‘inaugurimit’ të secilit prej yjeve që do t’i shtohen listës së “Walk of Fame”.

SHKARKO APP