Home Aktualitet Ekzekutoi bab...

Ekzekutoi babain dhe e bëri të duket si aksident, publikohet fotoja e 23-vjeçarit që vrau të atin

5
0

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit