POLITIKE | Gazeta Koha Jone

POLITIKE

Home POLITIKE

Rama nxjerr pamjet: Ura e re mbi Vjosë lidh disa fshatra të bukur (FOTO)

0
"MIRËMËNGJES dhe me urën e re në bashkinë Përmet, e cila kalon mbi lumin Vjosë, dhe lidh disa fshatra të bukur me njëri-tjet...

NOIZYYYYYY! KONCERTI I NATËS SË BARDHË!

0
"NOIZYYYYYY 🇦🇱❤️👐🏻 KONCERTI I NATËS SË BARDHË!"- shkruan Erion Veliaj dhe poston video nga koncerti. Kliko te Video on ...

Grabitet dhe më pas vritet një grua e re

0
Behgjet Pacolli publikon foton e gruas së keshilltarit të tij që u vra në Prishtinë. Ajo sipas njoftimeve nga Kosova, u grabi...

VIDEO/ Rama: Nata e Bardhë mbi Tiranë. Koncert me emrat më të mirë të skenës

0
Kryeministri Edi Rama ndau pamje nga koncerti që po mbahet në sheshin “Skëndërbej” për Natën e Bardhë në Tiranë. Muzika nisi ...

”Njerëzit kanë frikë nga ”Komploti””, Ben Blushi: Jo kundër që në Shqipëri të vijnë të huajt, por…

0
Ben Blushi i ftuar në studion e emisionit ''Open'', foli për librin e tij më të fundit të quajtur ''Komploti''. Një nga temat...

LIVE Koncerti! Të gjithë n’shesh festojnë NATËN E BARDHË

0
Në sheshin ''Skënderbej'' po mbahet një koncert në kuadër të “Natës së Bardhë” për festën e Çlirimit të Shqipërisë, ku qyteta...

FOTO/ Rama: E rindërtuar mbi rrënojat e tërmetit, kjo është Bashkia e re e Kurbinit

0
Kryeministri Edi Rama këtë mbrëmje ka postuar foto nga bashkia e re e Kurbinit, një investim që sipas kreut të qeverisë, tash...

Berisha takim me kryetarët e degëve të PD: Ne nuk largohemi nga Parlamenti

0
Sali Berisha zhvilloi këtë mbrëmje një takim me kryetarët e degëve të PD. Ai u shpreh Kuvendi Kombëtar i datës 2 dhjetor ka d...

”Nuk na duhet rikthimi i konflikteve”, Blinken: NATO do të vazhdojë të ofrojë siguri për rajonin

0
Sekretari amerikan i Shtetit, Antony Blinken tha të mërkurën në Bruksel se perëndimi nuk dëshiron të shohë rikthimin e konfli...

Veliaj fton qytetarët për koncertin: Të gjithë n’shesh të festojmë NATËN E BARDHË

0
Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj fton qytetarët që t’i bashkohen sonte koncertit fantastik në sheshin “Skënderbej”...