redi – Gazeta Koha Jone
redi

redi

Tronditet Parisi

Tronditet Parisi

Një avion ushtarak francez kapërceu bërrierën e zërit dhe alarmoi parizienët pasi ishte ngritur në fluturim për të ndihmuar një...

Page 1 of 1238 1 2 1,238

EDITORIAL

30 vite KOHA JONE