Home ShowBiz FOTO/ Sulmi n...

FOTO/ Sulmi në Kosovë, Noizy: Zot mos na sprovo, por jemi të gatshëm

1
0

Teksa shumë prej personazheve VIP zgjodhën që të shprehin ngushëllime për familjen e të ndjerit dhe krenari për Policinë e Kosovës, reperi Noizy zgjodhi të tregonte se ishte në gjendje gatishmërie.

Në një postim të publikuar në Instastory ai hkroi se ishte i gatshëm në rast se është nevoja që t’i bashkohet forcave të vendit kundër serbëve.

“Zot mos na provo, por nëse duhet jemi gjithmonë të gatshëm. Jam shumë i sigurtë”, shkroi Noizy.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit