Home Aktualitet ”Jap do...

”Jap dorëheqjen nëse fiton Berisha”, Agron Kapllanaj tërheq deklaratën: Jam nxituar

678
0

Në mbledhjen e Kolegjit të Kryetarëve me Lulzim Basha, kryetari i komanduar i PD-së në Fier, Agron Kapllanaj ka tërhequr deklaratën e tij për dhënien e dorëheqjes pasi “Shtëpia e lirisë” me kandidatët e Berishës rezultuan forcë e dytë në zgjedhjet e 6 marsit, ndërsa PD rezultoi forcë e tretë.

“Shkodrën se humbi PD, e fitoi Edi Rama dhe Tom Doshi. Sa i takon deklaratës sime që kam thënë që jap dorëheqjen time nëse Berisha fiton Shkodrën, ndoshta jam nxituar”, tha Kapllanaj.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit