Home ShowBiz Kidda dhe Cap...

Kidda dhe Capital T bëjnë namin në Youtube, po dëgjohen në mbarë botën (VIDEO)

63
0

Bashkëpunimi sjell gjithmonë rezultat për artistët. Kështu ka ndodhur edhe me dy këngëtarët më të pëlqyer nga publiku shqiptar e jo vetëm, Kidda dhe Capital T. Këngëtarët kanë publikuar pak ditë më parë bashkëpunimin e parë dhe kënga ”Magji” po rezulton e suksesshme. Në platformën Youtube ajo renditet e 36-ta në mbarë botën.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit