Spidermani dhe Babagjyshi bëhen bashkë kundër Batman

Heronjtë e njohur të filmave kanë ardhur këtë vit në jetë reale në një përleshje në mes të rrugës.

Një video që po qarkullon në rrjete sociale tregon zënkën e Spiderman me Batman, ku më vonë hyn edhe Babagjyshi në skenë.

Ky i fundit përkrah Spidermanin dhe e mbron duke fituar ‘betejën’. Nuk bëhet fjalë për ndonjë skenar filmi, por është ngjarje reale që ka ndodhur në një shtet të botës.

Tre persona të maskuar si heronjtë e filmave janë zënë në mes të rrugës, ngjarje që është filmuar nga kamerat pranë por ende nuk dihet arsyeja.

/Ora News.tv/

 

SHKARKO APP