Home Aktualitet Monika Kryema...

Monika Kryemadhi poston video nga palestra

11
0

Deputetja e Partisë së Lirisë, Monika Kryemadhi mesa duket daljet e saj dikur të shpeshta politike i ka zëvendësuar me aktivitete sportive. Ajo ka publikuar një video nga palestra dhe vëmendjen e merr fiziku i saj.

@monika.kryemadhi

🏋️‍♀️ #gym #gymlifelove #selfmotivation #gymmotivation #gymgirl #tiktok #viralvideo #fyp #fypシ

♬ original sound – Monika Kryemadhi

 

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit