Home Aktualitet ”Nona e...

”Nona e kanaçeve” që del milionere e inceneratorëve: Jam invalide dhe pa shtëpi

78
0

Afera me inceneratorët nuk ka të sosur. Personazhi tjetër është Merita Hajdari, e cila dje u bë lajm në të gjitha mediat, kjo pasi u paraqit vetë në SPAK. Ajo siguron ushqim nga mbledhja e kanaçeve në kosha, por që në fakt rezulton milionere e inceneratorëve.

“Jam paraqitur se parmbrëmë në darkë njerëzit e mi më kanë parë në televizor, që unë kam dalë biznesmene me dokumente false. Shkova dje te rajoni 3 dhe i thashë “çfarë është kjo gjë që më ka dalë në tv”. Ata më thanë shko te Drejtoria e Madhe dhe ua sqarova.

Më thanë “nuk ke lidhje”. Unë u thashë që emri im diskutohet në tv. Më dhanë ca letra me foto. I mora dhe shkova te SPAK. Më thanë “nuk ke lidhje se nuk është mbiemri jot”. Unë dua drejtësi. Jam pa shtëpi, jam invalide”.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit