Home Aktualitet Përplasen dy ...

Përplasen dy makina në Fushë-Krujë

4
0

Një aksident ka ndodhur në hyrje të qytetit të Fushë-Krujës konkretisht tek mbikalimi i rrugës nacionale Milot-Tiranë.

Dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën. Burme nga policia bëjnë me dije se shkak i aksidentit mund të jetë bërë parakalimi i gabuar i njërës prej makinave.

Për pasojë është dëmtuar rënde njëri nga drejtuesit e mjeteve. Policia ndodhet në vendngjarje ku ka ndaluar drejtuesim e mjetit dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit