Adrian Gaxha i grimuar si femër

Adrian Gaxha është nga përdoruesit më të mëdhenj të rrjetit Snapchat.

Këngëtari i njohur vazhdimisht publikon imazhe nga vendet ku ndodhet ndonjëherë duke zbuluar edhe personat me të cilët shoqërohet.

Në një nga postimet e fundit ai ka përdorur një nga efektet më të famshme për “ndërrimin e fytyrave”  duke u shfaqur i grimuar dhe duke fshehur vajzën me të cilën ndodhej në ato momente.

 

SHKARKO APP