Kim 27 mln fansat në Instagram (FOTO)

Kim u ka postuar një foto tepër të nxehtë në Instagram për të festuar numrin e shtuar të ndjekësve të saj, që ka arritur në 27 milionë.

"27 milionë. Faleminderit shumë. Ju dua", – ka shkruar Kim kur ka posutuar foton e nxehtë.

Nëse numri rritet dhe pak fansat e Kim ndoshta do kenë shanse të përshëndeten me foto edhe më pikante.

SHKARKO APP