Nora Istrefi, asnjë ndryshim nga Kim Kardashian

Nora Istrefi e ka një model që ndjek në jetë dhe duket se ajo është kim Kardashian. Këngëtarja kosovare Nora Istrefi  në Instagram postoi një foto të vjetër, pranë bashkëshortit, ndërsa ai ka vendosur dorën tek të pasmet e saj.  Kjo foto risjell në vëmendje pozën e njohur të Kim Kardashian dhe Kanye Ëest, në tapetin e kuq të Grammy Aëards. Kanye teksa pozon duke puthur bashkëshorten e tij i ka vendosur dorën tek të pasmet.  Këngëtarja Nora Istrefi dhe bashkëshorti i saj, Robert Berisha kanë lidhur kurorë para disa muajsh dhe tashmë janë në pritje të fëmijë së tyre të parë.

SHKARKO APP