Home Historiku Shtator 1998-...

Shtator 1998- emisioni i parë te “Opinion” (Lesi-Frangaj-Ngjela-Rakipi)

102
0

Shtator 1998- emisioni i parë te Opinion (Lesi-Frangaj-Ngjela-Rakipi). Kjo foto është publikuar nga Blendi Fevziu.

Në foto: (Nga e majta) Fevziu, Rakipi, Ngjela, Frangaj dhe Lesi

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Lajmet e Fundit

Te Fundit