Home Sporti “Sportmediase...

“Sportmediaset”/ Eva Murati, një tifoze e Juventusit (FOTO LAJM)

7
0

Eva Murati është prezantuese në mbrëmjet e Champions League në “Tring”, por edhe aktore dhe showgirl me gati një milion ndjekës në Instagram.

Sportmediaset” së fundmi i ka dedikuar një shkrim duke e lidhur dhe me faktin se është një tifoze e zjarrtë e Juventusit dhe këtë gjë e ka shprehur në shumë raste.

Eva Murati fa il tifo per la Juventus - foto 1

Eva Murati fa il tifo per la Juventus - foto 3

Eva Murati fa il tifo per la Juventus - foto 4

Eva Murati fa il tifo per la Juventus - foto 5

Eva Murati fa il tifo per la Juventus - foto 6

 

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit