Home Aktualitet VIDEO/ Blendi...

VIDEO/ Blendi Fevziu tregon rrugën sesi do të dalë tuneli i Llogarasë

5
0

Gazetari Blendi Fevziu ka treguar me video dhe i pranishëm në terren, sesi do të jetë rruga që do të dalë tuneli i Llogarasë. ”Këtu pritet të dalë Tuneli i Llogarasë. Nga lart, mund të shohësh tashmë se ku pritet të dalë tuneli i Llogarasë. Cila është rruga që do të ndjekë ai pasi del në Llogara dhe për sa minuta do përshkrohet”,-shkruan Fevziu.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit