Home Historiku VIDEO EKSKLUZ...

VIDEO EKSKLUZIVE E KOHA JONË/ Kur gazetarja Mimoza Picari filloi karrierën e spikeres në televizion

463
0

Mimoza Picari (sot gazetare e “Zëri i Amerikës”) si spikere në TV KOHA (1999) dhe gazetarja Erjona Shehu në Radio KOHA (2000)

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga WebTV

Më shumë nga WebTV

Lajmet e Fundit

Te Fundit