Home ShowBiz VIDEO/ Ka mil...

VIDEO/ Ka miliona adhurues, por Kim Kardashian injorohet keq nga Drake në koncert

2
0

Ylli me miliona ndjekës dhe miliadra pasuri, Kim Kardashian i siguroi vetes biletat për një koncert të Drake, por nuk arriti të merrte një përshëndetje nga ana e tij. Reperi në një moment ishte shumë pranë saj, teksa dukej sikur nuk e vërejti fare. Ndërkohë që Drake afrohej më shumë, Kim i dha atij një buzëqeshje të madhe. Në pamjet që qarkulluan në internet, 36 vjeçari nuk dha ndonjë shenjë, t’ia ketë kthyer kunatës. Kjo ka lënë të nënkuptohet që ai e injoroi atë dhe se ky moment tani është bërë viral në rrjete sociale.

 

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit