Home Aktualitet Vuante nga ze...

Vuante nga zemra, 30-vjeçarja nga Durrësi shuhet nga Covid-19

39
0

10 pacientë humbën jetën nga Covid-19 në 24 orët e fundit. Mes tyre është edhe një 30-vjeçare nga Durrësi, e cila nuk ka mundur ta fitojë dot betejën me sëmundjen. Mësohet se e njera vuante nga hipertensioni dhe probleme me zemrën.

 

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit