Home Aktualitet E përqafuar n...

E përqafuar nga fëmijët, ambasadorja e SHBA uron 1 qershorin

3
0

Ambasadorja e SHBA, Yuri Kim ka uruar 1 qershorin, ditën e fëmijëve.

Kim ka shpërndarë një foto ku shihet e rrethuar dhe përqafuar nga fëmijë të vegjël.

 

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit