Home Aktualitet Lëkundje tërm...

Lëkundje tërmeti në Greqi, ndihet edhe në Shqipëri

2
0

Një tërmet me magnitudë 4.1 ballë i shkallës rihter është regjistruar në Greqi mesditën e sotme dhe është ndjerë në jug të vendit tonë.

Epiqendra e tërmetit ishte në veriperëndim të Greqisë, 13 km në veri të Filiates.

Sikurse raportohet paraprakisht, tërmeti është ndjerë në Sarandë dhe Delvinë.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit